HET MOOIE BRABANTSE LAND

Vanaf €87,95 p.p.

+31 (0)13-533 1020

Heeft u vragen? Wij zijn bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tijdens kantooruren van 9:00 tot 17:00 uur.

Info@sabehtours.nl

Wij zijn ook bereikbaar via e-mail.

Vroeger was er veel leuker speelgoed dan nu, dat zult u beamen na een bezoek aan het Speelgoedmuseum “Op Stelten”. Het museum brengt uw mooiste herinnering boven. 

We rijden naar ons lunchadres en vervolgen daarna onze dagtocht naar Museum Oud Oosterhout. Het museum bestaat uit meccano-constructies, binnen- en buitenmuseum. Binnen kunt u zien hoe er van 1900 tot 1950 geleefd en gewerkt werd. In het miniatuurpark staan 250 miniaturen die samen een stadje vormen. Alle objecten zijn gebaseerd op de stad Oosterhout tussen 1900 en 1960. Ook prachtig is de oude tramlijn. De looproute door het park volgt het spoor van de oude tramlijn die in die tijd door Oosterhout liep.

Extra Informatie

Prijzen

35 à 40 pers. € 95,95 p.p. 41 à 45 pers. € 93,95 p.p. 46 à 50 pers. € 87,95 p.p.

(Prijzen gelden per touringcar)

Reserveren

(Opstapplaats en Vertrektijd wordt ong. 1 week voor vertrekdatum doorgegeven. Denk aan een GELDIG identiteitsbewijs of paspoort.)

Gerelateerde Uitjes