Beschrijving
het Bijenhuis en Kijk en Luistermuseum
Het Bijenhuis heeft alle ingrediënten voor een bijzondere excursie.
De imker vertelt u graag over de honingbij en alles wat hierbij komt kijken. Dat het niet goed gaat met de bij is bekend. De bijensterfte wereldwijd, maar ook in Nederland, blijft het zorgelijk. Bijen zijn als bestuivers onmisbaar voor ons ecosysteem. Minder bijen betekent minder biodiversiteit, minder groenten en fruit.
Na de ontvangst met koffie of thee en een honingwafel krijg u een beeldpresentatie. Daarna gaat u in imkerpak mee met de imker voor een bezoek aan de bijentuin. Leer meer over de bijen en het verwerken van honing en bijenwas.
Voor de lunch rijden we naar Maarsbergen waar voor u een heerlijke lunch klaar staat.
U kunt nog even een bezoekje brengen aan het boter en kaasmuseum.
’s Middags staat in teken van het Kijk en Luistermuseum. Genieten van nostalgische zaken zoals een klaslokaal, een winkel en een slaapkamer uit grootmoederstijd, vervlogen tijden herleven.
Indrukwekkend is als de meest gecompliceerde muziekdozen, pianola’s en mechanische muziekinstrumenten worden gedemonstreerd… heerlijk kijken en luisteren.
We sluiten het bezoek af met een kopje koffie of thee.
Na het bezoek aan het Kijk en Luistermuseum rijden we weer richting Brabant en maken onderweg nog een stop voor een heerlijk diner.
Inclusief:
1 x koffie/thee met honingwafel, beeldpresentatie, rondleiding in imkerpak, lunch, bezoek en rondleiding Kijk en Luistermuseum, 1 kopje koffie/thee, diner en vervoer per luxe touringcar.
Exclusief:
consumpties bij het diner
Bijzonderheden:
Maximaal 60 personen
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.